Reformierakonnaga liitus Rapla vallavanem

Uudis
|
23.01.2013

Reformierakonnaga otsustas liituda Rapla vallavanem Ilvi Pere. Jaanuarikuu jooksul on Reformierakonnaga liitunud 151 inimest, tänase seisuga kuulub erakonda 11 711 liiget.

„Paljud omavalitsused on praegu seisus, kus inimesed lahkuvad pealinna, sest kodukohas ei ole töökohti ja pakutav palk ei võimalda toimetulekut. Ettevõtlus ja uute töökohtade loomine on siin võtmetähendusega. Pean Reformierakonda ettevõtlike inimeste koosluseks ning just sellised inimesed on ka Raplamaad selles erakonnas esindamas. Vallavanemana hindan nende toetust ja edasiviivaid mõttevahetusi,“ põhjendas Ilvi Pere Reformierakonnaga liitumist.

Ilvi Pere on lõpetanud Tartu Ülikoolis Eesti filoloogia eriala. Ta on olnud muusikaõpetaja, juhendanud laulukoori, samuti töötanud koolitaja ja Tiigrihüppe SA internetiturvalisuse projektijuhina. Täna on Ilvi Pere tegev turismiettevõtluses.

Reformierakond kannab valitsusvastutust 82 Eesti omavalitsuses. 2012. aastal kasvas Reformierakond 1120 liikme võrra. Reformierakond on seadnud eesmärgiks saada sel aastal liikmete arvult Eesti suurimaks erakonnaks.

Reformierakonnaga on võimalik liituda nii erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt