Reformierakonnaga liitus konkurentsiõiguse tippasjatundja Kaja Kallas

Uudis
|
21.11.2010

Reformierakonnaga liitus Eesti üks parimaid asjatundjaid konkurentsiõiguse vallas, vandeadvokaat, advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius partner ning EBS-i koolitaja Kaja Kallas.

Seni end vaid vaimult reformierakondlaseks pidanud Kallas pooldab tuliselt vaba konkurentsi ja liberaalset maailmavaadet. “Reformierakonna näol on kindlasti tegemist taasiseseisvumisaja kõige teovõimelisema erakonnaga, kelle mitme idee vilju me täna naudime. Ma tõesti usun, et kui meie ettevõtetel läheb hästi, siis läheb hästi ka meie inimestel, sest toimiv ettevõtlus loob töökohti ja toob Eestisse investeeringuid,” põhjendas Kallas oma otsust.

Kuigi Kallas peab end poliitikas algajaks, pole poliitika talle siiski võõras. “Poliitika on mind lapsest saadik huvitanud ja ma olen seda üsna lähedalt jälginud. Aga ma olen jõudnud punkti, kus ma soovin ise olla Eesti elu paremaks muutvate ideede arutelude juures ja osaleda pikaajalist mõju omavate strateegiliste otsuste vastuvõtmises. Poliitikuna soovin ma seista vaba konkurentsi eest. Pean väga oluliseks, et Eesti majanduses tekiks ka sisuline konkurents, mis aitaks hindu taskukohasena hoida,” selgitas Kallas.

Kaja Kallas on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna. 2007. aastal astus ta Estonian Business Schooli MBA ja hiljem juba EMBA programmi, kus ta on tänaseks EMBA programmi üks koolitajatest. Kallas on vandeadvokaat, advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius partner ja Euroopa Kartellivastase Juristide Assotsiatsiooni liige. Kaja Kallas on spetsialiseerunud nii Euroopa kui Eesti konkurentsiõigusele ja ta on muuhulgas mitmel aastal valitud erinevate maailma advokaate hindavate kataloogide poolt juhtivaks tegijaks Eesti konkurentsiõiguse valdkonnas. Kaja Kallas on Reformierakonna auesimees Siim Kallase tütar.

Sel aastal on Reformierakonnaga liitunud üle 2000 inimese, teiste hulgas paljud tunnustatud Eesti inimesed nagu Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, Elva lastekodu direktor Kai Räisa, motokrossisõitja Juss Laansoo, tantsutreener Martin Parmas, Jõhvi, Puhja, Viiratsi ja Juuru vallavanemad, Euroopa Inimõiguste Kohtu endine kohtunik, õigusteadlane Rait Maruste ning IT-ettevõtja Andrei Korobeinik.

Eesti erakondadest ainsana on Reformierakonnaga võimalik liituda nii otse erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.

Reformierakonda kuulub üle 9000 liikme ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme, olles sellega Baltimaade suurim noorteorganisatsioon. Reformierakonna juures tegutsevad ettevõtlike naiste klubi NaiRe ja vanuses 55+ tegusate inimeste klubi.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt