Reformierakonnaga liitus arhitekt Juhan Kangilaski

Uudis
|
08.08.2017

Reformierakonnaga liitus arhitekt Juhan Kangilaski, kes kandideerib esmakordselt kohalikel valimistel Reformierakonna nimekirjas Tallinnas.

„Soov seista oma kodulinna Tallinna parema tuleviku eest on inspireerinud mind kandideerima Tallinna linnavolikokku, kus mul on võimalus oma senises töös omandatud teadmiseid ja oma põhimõtteid viia ellu suuremal skaalal,“ ütles Juhan Kangilaski.

„Kandideerin just nimelt Reformierakonna meeskonnas, sest ideed Tallinn – Helsinki kaksikpealinnast ning linnaruumi arengust on mulle inspireerivad ning leian, et saan olla oma kodulinna arengus uue lisandväärtuse looja,“ lisas Kangilaski.

„Juhan Kangilaski on säravate ideedega noor arhitekt ja linnaplaneerija ning mul on hea meel, et ta aitab meil Tallinna tulevikulinnaks kujundada. Tugeva meeskonnaga saame suured mõtted ellu viidud, oleme avatud uutele ideedele ning julgelt mõtlevatele inimestele,“ lausus Refomierakonna Tallinna linnapeakandidaat Kristen Michal. 

„Tallinn – Helsinki tunnel ja Põhjala kaksikpealinn tooks meile mõne sõidutunni kaugusele ligi viis miljonit inimest. See on visioon, mis teeb Eesti ja Soome suuremaks ning koht, kus meil on ühine kultuuriline ja keeleline eelis nii Riia kui Stockoholmi ees,“ sõnas Michal.

Juhan Kangilaski omab magistrikraadi Eesti Kunstiakadeemiast, lisaks on ta end täiendanud TTÜ ehitusteaduskonnas ja Londoni Architectural Association School of Architecture’s. Kangilaski on edukalt osalenud arhitektuurikonkurssidel, pälvides mitmeid esikohti ning eripreemiaid koostöös tuntumate arhitektuuribüroodega. Muuhulgas on ta kujundanud Viimsi mõisaparki rajatud Johan ja Maria Laidoneri mälestusmärgi. Kangilaski on Kaitseliidu ja Eesti Arhitektide liidu liige.

Reformierakonna esinumbrid oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel Tallinnas on: Haaberstis Kristen Michal, Põhja-Tallinnas Jürgen Ligi, Kristiines Kaja Kallas, Mustamäel Hanno Pevkur, Nõmmel Urmas Paet, Kesklinnas Taavi Rõivas, Lasnamäel Keit Pentus-Rosimannus ja Pirital Arto Aas.

Loe lisaks Juhan Kangilaski mõtetest Tuleviku Tallinna teemal


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt