Reformierakonnaga liitub Pipi-Liis Siemann

Uudis
|
17.05.2022

Endine Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann liitus täna Reformierakonnaga ning kandideerib märtsis toimuvatel Riigikogu valimistel Järva- ja Viljandimaal.

Pipi-Liis Siemann sõnas, et põlise maainimesena on ta hingega maaelu arengu eestvedajaks. “Leian, et peame võimaldama inimestele töötamise, hea hariduse saamise ja eneseteostuse võimalused kõikjal Eestis. Mulle on oluline laste ja perede turvatunde suurendamine ning usun, et tugeva ja kvaliteetse hariduse andmine Eestis on võtmetähtsusega meie riigi tulevikuteel. Et kõigi nende teemade arendamisse oma panus anda, olen otsustanud liituda Reformierakonna meeskonnaga ja kandideerida tulevastel Riigikogu valimistel,“ sõnas Siemann.

Reformierakonna juht Kaja Kallas avaldas rõõmu, et Pipi-Liis Siemann on otsustanud just Reformierakonnaga liituda. “Tegu on kahtlemata Järvamaa ühe tugevaima poliitikuga ning tõelise sädeinimesega, kelle kogemus ja pealehakkamine on meie meeskonda väga teretulnud. Pikaaegse Türi vallavanemana tunneb Pipi-Liis Eesti inimeste igapäevaelu rõõme ja muresid hästi ning koos temaga saame Eestit veel paremini hoida.”

Pipi-Liis Siemann on viimase kahekümne aasta jooksul töötanud peamiselt kohalikus omavalitsuses, viimased kümme aastat Türi omavalitsusjuhina ning tegutsenud aktiivselt ka Eesti Linnade ja Valdade Liidu juhatuse aseesimehena.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt