Reformierakonna Viru-Nigula piirkonna juhina jätkab Viru-Nigula Vallavolikogu esimees Ainar Sepnik

Uudis
|
18.03.2024

Viru-Nigula piirkonna üldkoosolekul toetati senise piirkonnajuhi jätkamist ning valiti uus juhatuse koosseis. 

“Senine 3-liikmeline juhatus toimetas heas koostöövaimus ning seda hoolimata asjaolust, et eelmistel kohalikel valimistel kandideeriti erinevates valimisliitudes. Kohalikus poliitikas aetakse ikka oma kogukonna ja valla asju, hoolimata erakondlikust kuuluvusest,“ ütles Ainar Sepnik. 

Piirkonnajuhina jätkava Sepniku sõnul on uue juhatuse peamine väljakutse arusaadavalt 2025. aasta kohalikeks valimisteks valmistumist. Meie soov on panna kokku tugev nimekiri, mis tegutseb ühiselt kogu valla piirkondade arengu eest. 

Viru-Nigula valla piirkonna juhatusse valiti lisaks eelnevalt juhatusse kuulunud Allar Aron’ile ja Gaido Kentem’ile veel Elju Rästa ning Kaie Hein. Kõik juhatuse liikmed kuuluvad ka tänase Viru-Nigula Vallavolikogu koosseisu. 

Viru-Nigula piirkonna nimekirjas on küll üle 60 liikme, kuid reaalsus on teine. Aktiivseid liikmeid on vaid kümmekond ning koguni seitse reformierakondlast on praeguse vallavolikogu liikmed. Väga head tööd on tehtud aastatel 2009 ja 2013, kuid suur osa neist on täna kas mitteaktiivsed või mujale kolinud. 

„Kohalike valimiste kontekstis on andnud mitmed olulised inimesed valmisoleku kandideerida reformierakonna nimekirjas ning selleks ei pea tingimata olema erakonna liige. Meie huvi on rääkida kaasa kohaliku elu kujundamisel ning koduvalda paremaks muuta!“ ütles Sepnik. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt