Reformierakonna Viimsi piirkonna esimeheks valiti Siiri Visnapuu

Uudis
|
08.05.2024

Laupäeval Viimsi Artiumis toimunud üldkoosolekul valiti piirkonna esimeheks Siiri Visnapuu.

Koosolekul otsustati, et piirkonnal on üheksaliikmeline juhatus, sh esimees. Lisaks piirkonna juhile osutusid Viimsi piirkonna juhatusse valituks Jaanus Koni, Illar Lemetti, Siim Kallas, Ilona Säälik, Alar Mik, Tanel Einaste, Brit Maria Villand ja Aivar Sõerd.

Viimsi uue piirkonnajuhi Siiri Visnapuu sõnul on Reformierakonnal Viimsis elujõuline organisatsioon, mis suudab ellu viia seatud eesmärgid ja on viimastel aastatel taganud Viimsi valla stabiilse juhtimise ning kiire arengu.

„Reformierakonna Viimsi piirkonna uude juhatusse kuuluvad riigikogu ja vallavalitsuse liikmed ning mitmete teiste elualade esindajad, nii kogumustega poliitikud kui ka noorem põlvkond. Selline koosseis tagab laia kaasatuse ja juhatuse suure töövõime,“ ütles Visnapuu.

“Reformierakonna meeskond Viimsis on lubanud seista selle eest, et valla kiire areng jätkuks. Vallal on pikaajaline arengustrateegia ja koostamisel on uus üldplaneering. Aitame kaasa sellele, et Viimsis oleks väga hea elukeskkond kõigile vallaelanikele ja et oleksid loodud võimalused ettevõtluse arenguks,“ sõnas Visnapuu.

Reformierakonna Viimsi piirkonnas on 288 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt