Reformierakonna valimisnimekirjad 2015. a Riigikogu valimistel

Uudis
|
22.12.2014

Reformierakonna nimekirjatoimkond esitas erakonna juhatusele 2015. aasta Riigikogu valimiste nimekirjad.

“Reformierakonnal on nendel valimistel kõige tugevam nimekiri, kus on palju kogemusi, kuid samas ka värskust,” ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

“Meil on inimesi erinevatelt elualadelt – erukindralitest julgeolekueksperdid Ants Laaneots ja Johannes Kert, riigirahanduse asjatundjad Jürgen Ligi, Maris Lauri ja Aivar Sõerd, kultuuri- ja spordivaldkonna tegijatest Heidy Purga, Yoko Alender ja Nikolai Novosjolov,” lausus Kukk.

“Järgmiste valimiste põhiteemadeks on julgeolek ja majandus. Ehk kuidas Eestit veel paremini kaitsta ja kuidas panna meie majandus kiiremini kasvama ning et sellest saadav kasu jõuaks iga Eesti inimeseni. Selleks panustame järjekindlalt Eesti julgeolekusse, langetame tööjõumakse ja rahvastiku juurdekasvuks tõstame alates kolmandast lapsest toetuse 300 euroni kuus. Meil on, mida kaitsta ja seda peab olema kellelegi pärandada,” sõnas Reformierakonna peasekretär.

Reformierakonna 2015. aasta Riigikogu valimiste nimekirja juhib peaminister Taavi Rõivas. Reformierakonna esinumbrid on: Harju- ja Raplamaal Taavi Rõivas; Tartu linnas Ants Laaneots,; Lääne-, Saare- ja Hiiumaal Urve Tiidus; Kagu-Eestis Hanno Pevkur; Järva- ja Viljandimaal Jürgen Ligi; Pärnu maakonnas Toomas Kivimägi; Haaberstis, Kristiines ja Põhja-Tallinnas Kristen Michal; Kesklinnas, Lasnamäel ja Pirital Keit Pentus-Rosimannus; Mustamäel ja Nõmmel Urmas Paet; Lääne-Virumaal Valdo Randpere; Ida-Virumaal Deniss Boroditš; Jõgeva- ja Tartumaal Urmas Kruuse.

Reformierakonna valimisnimekirjad kinnitatakse Reformierakonna Üldkogul 10. jaanuaril Tallinnas.

Vaata nimekirja PDF icon Reformierakonna_valimisnimekirjad_2015.pdf.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt