Reformierakonna uus juhatus nimetas aseesimeesteks Pentus-Rosimannuse, Ligi ja Kruuse

Uudis
|
28.11.2020

Esimest korda uues koosseisus kogunenud Reformierakonna juhatus nimetas erakonna juhi Kaja Kallase ettepanekul erakonna aseesimeesteks Keit Pentus-Rosimannuse, Jürgen Ligi ja Urmas Kruuse.

Lisaks kolmele aseesimehele nimetas juhatus erakonna välispoliitiliseks koordinaatoriks Urmas Paeti ja laekuri positsioonile Andres Sutti.

Mul on hea meel minna kohalikele valimistele vastu juhatuse koosseisuga, kus on nii kogenud kui uusi poliitikuid ja esindajaid paljudest Eesti nurkadest. Laiendasime veidi juhatuse liikmete vastutusvaldkondi, et erakonna juhtimist kaasajastada ja paindlikumaks muuta,” ütles Kaja Kallas.

Reformierakonna juhatusse kuuluvad Jürgen Ligi, Urmas Paet, Maris Lauri, Kristen Michal, Hanno Pevkur, Aivar Sõerd, Marko Mihkelson, Keit Pentus-Rosimannus, Urve Tiidus, Urmas Klaas, Yoko Alender, Urmas Kruuse, Andres Sutt, Maris Toomel, Maido Ruusmann ja Jaanus Tamkivi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt