Reformierakonna Suure-Jaani valla piirkonda juhib Renee Remmel!

Uudis
|
Rait Märtin
|
22.04.2016

Neljapäeval, 21. aprilil toimus Reformierakonna Suure-Jaani piirkonna üldkoosolek, kus esimeheks valiti Renee Remmel. Lisaks valiti 5-liikmelisse juhatusse Urve Mukk, Urve Valdmaa, Arvi Sarjas ja Kalev Sengbusch.

“Endine USA tuntud riigisekretär ja Nobeli preemia laureaat Henry Kissinger on öelnud, et iga poliitiku kõige tähtsam ülesanne on tõsta rahva elujärge. Suure-Jaani valla kõiki reformierakondlasi ühendab soov mõelda ja lüüa kaasa oma kodukandi arengus. Kavatseme hakata igakuiselt korraldama teemaõhtuid, milles keskendume ühele kindlale eluvaldkonnale ja kutsume selles kaasa rääkima kohalikke valdkonna spetsialiste ning eluala esindajaid. Muidugi ei saa üle ega ümber järgmisel aastal toimuvatest kohalike omavalitsuste volikogude valimistest, mis pole enam kaugel mägede taga. Kindlasti tuleb Reformierakond neil valimistel taaskord Suure-Jaani vallas välja oma nimekirja ja programmiga. Ühesõnaga, ees on ootamas töine, tegus ja huvitav aeg.” sõnas Remmel.

Renee Remmel on Eesti Reformierakonna liige alates 2007 aastast ja aastatel 2009-2010 juhtis Viljandi Noorte Reformiklubi.

Suure-Jaani valla piirkonnaorganisatsioonis asutati 10. veebruaril 2004 aastal ja tänaseks kuulub sinna 100 liiget. Reformierakonda esindavad Suure-Jaani vallavolikogus Jüri Hansen, Jüri Sulg ja Romeo Mukk.

Rait Märtin
Reformierakonna arendusjuht Viljandimaal


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt