Reformierakonna Saue valla piirkonna esimeheks valiti jätkama Jaanika Käärst

Uudis
|
23.04.2024

Esmaspäeva õhtul toimunud Saue valla piirkonna üldkoosolekul kinnitati Oravavõrgus digitaalselt toimunud valimiste alusel piirkonna esimeheks Jaanika Käärst. Jaanika Käärst on Saue vallas olnud Reformierakonna piirkonna juht viimased kaks aastat ning vastavalt valimistulemustele jätkab piirkonna eestvedamist.

Toimunud üldkoosolekul valiti ka uus piirkondliku organisatsiooni juhatus. Eelnevalt oli otsustatud, et piirkond jätkab 9-liikmelisena (sh esimees). Valimistel kandideeris juhatusse liikmeks 11 inimest. Saue piirkonna juhatusse osutusid valituks Indrek Paljak, Riho Johanson, Andre Promet, Arpo Põld, Kalev Lillo, Aliise Litvinov, Margus Reintam ja Stenar Niinemets.

Saue valla Reformierakonna piirkondliku organisatsiooni tagasivalitud juhi Jaanika Käärsti sõnul on oluline liikmete kaasatus ja juhatuse ühtehoidev ning üksteist toetav mentaliteet. „Saue valla Reformierakonna meeskond on pühendunud sellele, et meie valla juhtimine oleks avatud, läbipaistev ja pädev, et nii elanikud kui ka ettevõtjad tunneksid, et Saue vald on suurepärane paik nii elamiseks kui ka äritegevuseks. Olen südamest tänulik meie liikmete panuse eest valla arengusse läbi uudishimu ja poliitiliste arutelude elavdamise. Erinevate vaadete ja ideede vahetamine on oluline osa tervest ühiskonnast. Julgustan kõiki Saue valla kandi inimesi liituma Saue valla Reformierakonnaga, et koos luua veelgi paremini hoitud Saue vald“, lisas Käärst.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt