Reformierakonna Saaremaa piirkond valis esimeheks kaitseminister Kalle Laaneti

Uudis
|
31.01.2022

Lümandas toimunud Eesti Reformierakonna Saaremaa piirkonna üldkogul valiti piirkonnale uus esimees ja juhatuse koosseis, kes lähevad vastu 2023. aastal toimuvatele Riigikogu valimistele.

Piirkonna juhatuse esimeheks valiti Kalle Laanet, kes on piirkonda juhtinud 2016. aastast ning hetkel on Kaja Kallase valitsuse kaitseminister.

Juhatuse liikmeteks valiti Jaanus Tamkivi, Anton Teras, Koit Voojärv, Piia Järveots, Andrus Raun, Marliis Rettau, Tiit Rettau ja Tiina Luks.

„Tuleviku vaatava organisatsioonina peame kindlasti veelgi enam panema rõhku oma liikmeskonna kasvatamisele, et uued ja värsked ideed kannaksid meid järgmisete Riigikogu valimiste võiduni,“ ütles piirkonna juht Kalle Laanet eesmärke tutvustades.

„Riigikogus ja valitsuses olles on ülesanne ajada Eesti riigi asja. Kuid Saaremaa kogukonna liikmena oleme me kõik esmajärjekorras saarlased ning sellist suhtumist loodan ma ka kõigilt uutelt Reformierakonna piirkonna juhatuse liikmetelt,“ lisas Laanet.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt