Reformierakonna Rapla valla piirkonna esimeheks valiti jätkama Kalle Toomet

Uudis
|
06.03.2024

Esmaspäeva õhtul Rapla Kultuurikeskuses toimunud üldkoosolekul valiti ühehäälselt piirkonna esimehena jätkama äsja lõppenud volituse perioodil seda ametit pidanud Kalle Toomet.

Koosolekul otsustati, et piirkonna juhatus alustab uut perioodi kolmeliikmelisena, sh esimees. Lisaks piirkonna juhile osutusid ühehäälselt Rapla valla piirkonna juhatusse valituks Doris Lisett Rudnevs ning Ain Täpsi.

Rapla valla taas valitud piirkonnajuhi sõnul on Reformierakond vallas tegutsenud pea 20 aastat ning erakonna liikmed jälgivad pidevalt valla juhtimises toimuvat. Rapla Vallavolikogus ollakse võimul ning erakonna liikmed osalevad aktiivselt valla avalikus elus, juhtides  vallavolikogu eelarve ja arengukomisjoni ja kultuuri ja spordikomisjoni.  Samuti osaleme SA  Rapla Spordirajatiste kui ka SA Rapla Vesi nõukogu töös

„Rapla Reformierakonna meeskond peab väga oluliseks seista selle eest, et valla juhtimine oleks avatud ja asjatundlik ning suhtluses vallaga elanikud tunnetaksid vallapoolset tuge ning soovi leida lahendus ükskõik millist valdkonda puudutavas küsimuses. Samuti peame oluliseks, et meie poolt valimistel antud lubadused saaks täidetud ning nii elanikud kui ettevõtjad tunneks, et Rapla vald on hea paik nii kodu jaoks kui ka ettevõtluseks“ sõnas Toomet.

Reformierakonna Rapla piirkonna juhatus on üksmeelselt valmis meeskonda tugevdama, kaasama uusi inimesi ja ideid ning tegutsema aktiivselt seatud eesmärkide nimel. Toetus Reformierakonnale on vallaelanike seas tugev, seda näitas ka 2023. aasta Riigikogu valimiste tulemus.

Reformierakonna Rapla valla piirkonnas on 84 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt