Reformierakonna Rakvere piirkond valmistub 2013 kohalikeks valimisteks

Uudis
|
15.06.2011

14. juunil kogunes Reformierakonna Rakvere piirkonna juhatus, et arutada erakonna perspektiive ja arenguvõimalusi Rakveres eesmärgiga suurendada oluliselt Reformierakonna liikmete arvu Rakvere linnavolikogus peale kohalike omavalitsuste valimisi 2013. aastal. Juhatus otsustas moodustada valdkondade põhised töögrupid Rakvere linnavolikogu juures tegutsevate komisjonide kõrvale.

Rakvere piirkonnajuhi Aleksandr Holsti sõnul hõlmab komisjonide töö just Rakvere linna jaoks olulisi teemasid, millega tegeletakse aastast aastasse. “Me soovime kutsuda teemasid arutama oma ala spetsialiste ja neid, kelle jaoks on oluline muuta läbi ettepanekute linnavolikogu juures tegutsevate komisjonide tööd veelgi tõhusamaks,” ütles Holst. Tema sõnul on iga teema puhul oluline kandepinna laiendamine, mis tihti jääbki sõnakõlksuks või soovunelmaks. “Nii olemegi otsustanud juba varakult teemad arutlusele võtta ja anda kõigile erakonna liikmetele võimalus reaalselt kaasa lüüa platvormi moodustamisel.”

 

Holsti hinnangul on Rakvere piirkonnas palju erinevate erialade ja teadmistega inimesi ja nii sobib teemade suur valik (majandus, sotsiaal, kultuur, sport, haridus jpm) sellises seltskonnas hästi arutamiseks. “Rakvere tulevik on tähtis kõigile rakverelastele ja seda on vaja pidevalt edasi arendada. Selleks loobki Reformierakonna Rakvere piirkond oma liikmetele võimaluse kaasa rääkida, et valmistada ette korralik valimisplatvorm 2013 kohalikeks valimisteks,” oli Holst kindel ettevõtmise vajalikkuses.

 

Lisaks töögruppide moodustamisele otsustati korraldada lähitulevikus suured mõttetalgud, kus kuulatakse ning arvestatakse iga liikme ettepanekute ja arvamusega.

 

1996 aastal asutatud Rakvere piirkond on suurim oma 210 liikmega 14-st Reformierakonna piirkonnast Lääne-Virumaal.

 

 

Lisainfo:

Taimi Samblik

Reformierakonna arendusjuht Lääne-Virumaal


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt