Reformierakonna Pärnu esinumbrid on Korobeinik ja Jaanson

Uudis
|
03.09.2013

Reformierakonna Pärnu piirkonna juhatus kinnitas teisipäeval 74 kandidaadiga valimisnimekirja eelseisvateks kohalikeks valimisteks. Reformierakonna Pärnu nimekirja esinumber ja ühtlasi linnapeakandidaat on Andrei Korobeinik, esikolmikusse kuuluvad veel Irina Talviste ja Jüri Jaanson.

“Viimase kahe aastaga on Reformierakonna Pärnu meeskond oluliselt kasvanud. Meie nimekirjas kandideerivad nii kogenud poliitikud kui ka paljud uued tegijad. Piirkonnas on reformierakondlaste arv viimase kahe aasta jooksul kolmekordistunud, täna on meid juba pea 700 inimest. Mul on hea meel, et paljud meie liikmed on otsustanud kohalikus elus aktiivsemalt kaasa lüüa ja kandideerivad valimistel,” ütles Reformierakonna Pärnu piirkonna juht Irina Talviste.

Reformierakonna Pärnu valimisnimekirja kandidaatidest 50% on naised ning 2/3 kandidaatidest pole varem valimistel kandideerinud.

Reformierakonna Pärnu piirkond kinnitas valimisprogrammi juba kevadel, programmi põhirõhk on suunatud uute kõrgepalgaliste töökohtade loomisele.

Linnapeakandidaat Andrei Korobeinik usub, et Pärnu pole oma potentsiaali ära kasutanud.

“Meil on suurepärane elukeskkond ja haridus, kuid paljud inimesed lahkuvad Pärnust. Nad ei leia tööd, mis pakuks neile kõrgemat palka ja piisavat väljakutset. Järgmise nelja aastaga suudame olukorda muuta: ehitame kesklinna innovatsioonikeskuse, käivitame Pärnu lennujaama, toome Pärnusse riigiasutusi, kaasajastame lasteaedu ning arendame aastaringset turismi. Nelja aastaga tekib Pärnusse üle viiesaja kõrgepalgalise töökoha ja linna elanike arv hakkab tõusma.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt