Reformierakonna parlamendivalimiste kampaaniasõnum on „KINDLALT EDASI!“

Uudis
|
16.11.2014

Reformierakond alustab esmaspäevast aktiivset parlamendivalimiste eelkampaaniat, mille sõnumiks on „KINDLALT EDASI!“.

Reformierakonna peasekretär Martin Kukk sõnul on Riigikogu valimiste põhiküsimused julgeolek ning kuidas panna majandus kiiremini kasvama ja et sellest saadav kasu jõuaks iga Eesti inimeseni.

„Oleme üheskoos teinud palju tööd, et Eesti saaks paremaks. Mis meid on siia toonud, paljuski viib ka edasi. Aga ennatlik oleks väita, et Eesti on valmis. Ei ole, üheskoos peame seda veel palju paremaks tegema. Oleme käinud õigel teel. Me teame, kuhu edasi minna. Reformierakonnal on plaan, kuidas tagada veelgi paremini Eesti julgeoleku ning liikuda edasi uue ja kiirema majanduskasvu poole,“ ütles Martin Kukk.

„Koostöös paljude julgeolekuekspertidega oleme koostanud julgeolekustrateegia järgmiseks neljaks aastaks, mille eesmärk on Eestit veel paremini kaitsta.
Sel nädalal käis peaminister Taavi Rõivas välja Reformierakonna maksukava, mille eesmärk langetada tööjõumakse nii, et keskmiselt jääks tööinimesele aastas kätte 756 eurot senisest rohkem. See maksukava on osa erakonna terviklikust majandusprogrammist, mille sihiks on Põhjala kiireim kasv,“ lausus Reformierakonna peasekretär.

Parlamendivalimiste eelkampaania käigus tutvustavad Reformierakonna kandidaadid edasimineku plaane julgeoleku ja majanduse valdkondades üle Eesti.

Reformierakond korraldab üle-Eesti valijatega otse suhtlemiseks üritusi igas maakonnas, erakonna kampaania hõlmab nii trükiajakirjandust, telet, sotsiaalmeediat kui online’i.

Vaata Reformierakonna kampaania teleklippi siit: http://youtu.be/FNqzSv7l6No.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt