Reformierakonna parlamendisaadikud Läänemaal

Uudis
|
28.06.2005

Reformierakonna fraktsiooni kuuluvad Riigikogu liikmed on 29.juunil külaskäigul Läänemaal.

Päeva jooksul käivad parlamendisaadikud lisaks maakonnakeskusele Haapsalule Taebla, Hanila ja Lihula vallas, kus tutvuvad kohalike ettevõtete ning omavalitsusasutustega. Teiste seas külastatakse Uuemõisa Kutsehariduskeskust, Haapsalu Juhtmetehast ning mudaravilat Fra Mare.

Reformierakonna Haapsalu piirkonnajuht Lauri Luik märkis, et Riigikogu liikmete visiit on heaks võimaluseks tutvustada maakonna arenguid ja tulevikuplaane. “Läänemaal on suur arengupotentsiaal ning selle realiseerimisel on Reformierakonnal oma osa. Reformierakonna kandepind on Haapsalus traditsiooniliselt tugev olnud, viimasel ajal on see oluliselt laienenud kogu Läänemaal. Oktoobris toimuvatele kohalikele valimistele läheme optimistlikult vastu,” lausus Luik.

Külaskäikudega maakondadesse alustasid Reformierakonna fraktsiooni liikmed eelmisel sügisel. Aasta jooksul on plaanis vähemalt korra käia kõikides Eesti maakondades. “Soovime, et reformierakondlastest parlamendisaadikutel oleks ülevaade sellest, mis Eestis toimub ja maakondade külastamine on parimaks võimaluseks asjadega kurssi saada,” ütles fraktsiooni aseesimees Rein Aidma. Ta lisas, et Reformierakonna liikmeid on parlamenti valitud kõikidest Eesti maakondadest ning oma valimispiirkonnas toimuvat teab iga saadik loomulikult eriti hästi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt