Reformierakonna parlamendisaadikud Lääne-Virumaal

Uudis
|
28.02.2005

Reformierakonna fraktsiooni kuuluvad Riigikogu liikmed on 1.märtsil külaskäigul Lääne-Virumaal.

Päeva jooksul käivad parlamendisaadikud Rakveres, Tapal, Võsul, Väike-Maarjas ja Tamsalus. Tutvutakse Lääne-Virumaa ettevõtete ning kultuuri- ja haridusasutustega. Kokku saadakse ka maakonnas tegutsevate riigiasutuste juhtide ning omavalitsustegelastega. Traditsiooniliselt lõpetab päeva kohtumine kohalike reformierakondlastega.

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Peep Aru sõnul alustati külaskäikudega maakondadesse eelmisel sügisel ning aasta jooksul on plaanis vähemalt korra käia kõikides Eesti maakondades. “Soovime, et reformierakondlastest parlamendisaadikutel oleks hea ülevaade sellest, mis Eestis toimub ja maakondade külastamine on parimaks võimaluseks asjadega kurssi saada,” ütles Aru. Ta lisas, et Reformierakonna liikmeid on parlamenti valitud kõikidest Eesti maakondadest ning oma valimispiirkonnas toimuvaga on iga saadik loomulikul eriti hästi kursis.

Rakvere linnapea Andres Jaadla märkis, et Riigikogu liikmete visiit on heaks võimaluseks tutvustada Lääne-Virumaa olulisemaid arenguid ja tulevikuplaane. “Reformierakond on viimastel aastatel kogu Virumaal oluliselt oma kandepinda laiendanud. Optimistlikult läheme vastu ka oktoobris toimuvatele kohalike volikogude valimistele,” lausus Jaadla.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt