Reformierakonna Noortekogu kongress valis uue juhtkonna

Uudis
|
27.11.2006

Laupäeval, 25. novembril Tallinna Inglise Kolledžis toimunud Reformierakonna Noortekogu Üldkoosolekul valiti organisatsioonile järgmiseks aastaks uus esimees ja juhatus.

Esimehena jätkab Reimo Nebokat ning 8-liikmelisse juhatusse osutusid valituks: Liisa Surva, Mihkel Rääk, Gerli Nurms, Age Kivimägi, Allan Allmere, Joel Hirv, Dmitri Ivanov ja Tõnis Mauer.

”Reformierakonna Noortekogu on täna Eesti suurim ja tugevaim poliitiline noorteorganisatsioon, mis on järgmiseks sajaks päevaks võtnud eesmärgi viia viis noortekogu liiget Riigikokku ” sõnas Nebokat.

Nebokati sõnul peitub noortekogu jõud positiivselt mõtlevates ja aktiivsetes noortes, kes on eeskujuks paljudele oma ealistele.
 
Reimo Nebokat juhtis Noortekogu ka viimasel aastal ja ühtlasi on ta  ka noorte esindaja Ridala vallavolikogus.

Üldkoosolekul osales ca 350 noort üle kogu Eesti. Koosolekult suunduti üheskoos Tammsaare parki, kus püstitati uus Eesti suudlusrekord, milles osales 112 paari.

Reformierakonna Noortekogul on kokku pea 4000 liiget ning 57 kohalikku noorteklubi üle Eesti.
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt