Reformierakonna Noortekogu eestseisus valis uue peasekretäri

Uudis
|
25.09.2017

Eile toimus Tartus Reformierakonna Noortekogu eestseisus, mille raames valiti organisatsioonile ka uus peasekretär. Uueks peasekretäriks valiti endine elukutseline jalgrattur Kristo Enn Vaga.

Kristo kommenteeris valituks osutumist järgnevalt, “Mul on au asuda Eesti edukaima erakonna noortekogu peasekretäri kohale. Tänan kalleid juhatuse liikmeid, kes mulle selle mandaadi usaldasid. Ootan juba uuest nädalas tööle asumist, et Reforminoorte organisatsioon veel paremini üles ehitada ja levitada liberaalsete noorte häält.”
 
Puudutades põgusalt ka eesootavaid valimisi nentis uus peasekretär, et “kolm nädalat enne valimisi, on eriti oluline noorte poliitikast harimine ning kaasavate ürituste korraldamine. Eesootavatel kohalikel valimisel kandideerib üle saja Reforminoorte liikme ja vilistlase, ning kindlasti saab minu, kui peasekretäri esimeseks proovikiviks, kui hästi suudan meeskonda julgustada ja toestada.”

Ühtlasi valiti Reforminoorte endine peasekretär ja praegune Võru linnapea kandidaat Anti Haugas organisatsiooni uueks eestseisuse esimeheks. Oma troonipärijat kommenteeris lahkuv peasekretär järgnevalt “Kristo on diiselmootoriga mees, kui teistel hakkab raske, siis tema saab alles soojaks.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt