Reformierakonna nimekirjas kandideerib Liis Klaar

Uudis
|
11.08.2017
Reformierakonnaga nimekirjaga liitus heategevuse aktivist, kunagine Riigikogu liige, sotsioloog Liis Klaar, kes kandideerib kohalikel valimistel Reformierakonna meeskonnas Tallinnas Kristiines.
 
“Kandideerin Reformierakonna ridades Tallinnas selleks, et murda Keskerakonna ainuvõim. Selleks on meil vaja koostööd. Kindlasti on meil vaja nii noori kui vanu. Loodan oma elukogemusega panustada Tallinna arengusse,” ütles Liis Klaar.
 
“Tahan hea seista meie eakate vajaduste eest, et vananemine oleks väärikas, et elamine oleks turvaline ja mõnus, et oleks valikuvõimalusi,” lisas Klaar.
 
“Soovin, et Tallinnasse ehitataks eakate “teenusmaja”, kus oleks võimalus elada iseseisvalt, samas aga oleks teenused ja abi kättesaadavad siis, kui neid vajatakse,” lausus Klaar.
 
Liis Klaar on varasemalt kandideerinud Mõõdukate ja IRLi nimekirjas. 1999-2003 oli Klaar IX Riigikogu liige. Liis Klaar kuulub Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni ja Tallinna vanalinna Lions-klubisse. Ta on kuulunud ka Lastehaigla toetusfondi ja Rahvusooperi nõukokku ning valitud Aasta Naiseks.
 
Reformierakonnaga on sel nädalal liitunud ja kandideerivad esmakordselt kohalikel valimistel Tallinnas arhitekt Juhan Kangilaski ja blogija Mariann Treimann ehk Mallukas.
 
Reformierakonna esinumbrid oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel Tallinnas on: Haaberstis Kristen Michal, Põhja-Tallinnas Jürgen Ligi, Kristiines Kaja Kallas, Mustamäel Hanno Pevkur, Nõmmel Urmas Paet, Kesklinnas Taavi Rõivas, Lasnamäel Keit Pentus-Rosimannus ja Pirital Arto Aas.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt