Reformierakonna Lääne-Harju valla piirkonna esimeheks valiti Mati Kadak

Uudis
|
14.12.2023

Teisipäeva õhtul Paldiskis tavernas „Peetri toll“ toimunud üldkoosolekul valiti piirkonna esimeheks jätkama äsja lõppenud volituse perioodil seda ametit pidanud Mati Kadaku.

Koosolekul otsustati, et piirkonnal on kaheksaliikmeline juhatus, sh esimees. Lisaks piirkonna juhile osutusid Lääne-Harju valla piirkonna juhatusse valituks Ott Ojamaa, Ena Soodla, Eve Pärna, Kalle Ollema, Oleg Bolotov, Raul Põdersalu ja Kaupo Kallas. 

Lääne-Harju valla, taasvalitud piirkonnajuhi sõnul on Reformierakond vallas tegutsenud pikki aastaid ning erakonna liikmed jälgivad nüüd valla juhtimises toimuvat. 

Lääne- Harju Reformierakonna meeskond on lubanud seista selle eest, et valla juhtimine oleks avatud ja asjatundlik ning peavad väga oluliseks, et meie poolt valimistel antud lubadused saaksid täidetud“ sõnas Kadak.

Reformierakonna Lääne-Harju  piirkonna uus juhatus on üksmeelselt valmis meeskonda tugevdama, kaasama uusi inimesi ja ideid ning tegutsema aktiivselt seatud eesmärkide nimel. 

Reformierakonna Lääne-Harju valla piirkonnas on 112 liiget 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt