Reformierakonna Lääne-Harju Noorteklubi korraldas kodutute koerte ja kasside tarvis korjanduse

Uudis
|
27.12.2006

6.-21. detsembrini koguti Lääne-Harju Reforminoorte eestvedamisel kodututele koertele ja kassidele kokku 1660 krooni ja vajalikke tarbeesemeid: tekke, sööginõusid, kaelarihmasid, toitu jne. Kingitused ja rahaline toetus on tänaseks Tallinna Loomade Hoiupaigale üle antud.

Reformierakonna Lääne-Harju Noorteklubi juhatuse liikme ja Paldiski Noorteklubi esimehe Jaanus Saati sõnul tekkis kodutute loomade abistamise idee juba noorteklubi loomisel käesoleva aasta alguses, et aga klubi ametliku vormistamiseni jõuti alles oktoobris, jäi kavandatud heategevuslik üritus jõuluaega. “Alustasime oma ettevõtmist kohalike inimeste ja ettevõtete teavitamisega ajakirjanduse vahendusel ja meili teel, seejärel paigaldasime kogumispunktid Keilasse, Paldiskisse ja Sauele,” ütles Saat, kes jäi korjanduse tulemusega väga rahule.

Reformierakonna Lääne-Harju Noorteklubi tänab kõiki annetajaid ja toetajaid, kes heategevuskorjandusest osa võtsid ja seeläbi kodutuid koeri ja kasse aitasid.

Lääne-Harju Noorteklubisse kuuluvad Keila, Paldiski ja Saue Reformierakonna noorteklubide liikmed ning noored Harkust. Lisainformatsioon Reformierakonna noortekogu tegemistest aadressil: http://www.reforminoored.ee/

Lisainformatsioon:

Toivo Lumiste
Reformierakonna Harjumaa arendusjuht
501 6192
harju @ reform [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt