Reformierakonna kindelolekutuur jõudis Jõhvi

Uudis
|
19.04.2024

Kindelolekutuur viis meie Euroopa Parlamendi kandidaadid Yoko Alenderi ja Maria Jufereva-Skuratovski Jõhvi!

Arutelud Jõhvi vallavanem Maris Toomeli eestvedamisel keskendusid sellele, et miks Euroopa on Eestile oluline ja mida Euroopa Eestile tähendab. Enim tekitas arutelu julgeoleku-, kaitse- ja energiajulgeoleku teemad ning Euroopa roll neis küsimustes.

Nagu ikka, on kohaletulijatel võimalus esitada küsimusi ja nii ka sel korral. Näiteks küsiti, et mille eest seisavad erinevate parteide esindajad Euroopas ning kas üldse on oluline, millise erakonna kandidaati valida. Tõdesime, et on vägagi oluline, sest nii nagu Eesti sisepoliitikas, on ka Euroopas erimeelsused olulistes küsimustes täiesti olemas. Reformierakonnaga on aga Eestil Euroopas kindel.

Järgmine kindelolekutuuri kohtumine toimub 23. aprillil Hiiumaal, kus kliimajulgeolekust arutlevad lisaks Yoko Alenderile ka Hanah Lahe ja Timo Suslov. Märgi kalendrisse ja tule kohale!


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt