Reformierakonna Kambja valla kohalike omavalitsuste valimiste esinumber on Illari Lään

Uudis
|
19.02.2021

18. veebruari õhtul toimunud Reformierakonna Kambja valla piirkonna üldkoosolekul kinnitati sügisel toimuvate kohalike omavalitsuste valimistel Kambja valla Reformierakonna esinumbriks ja vallavanema kandidaadiks Illari Lään. 

Kambja valla Reformierakonna piirkonnaorganisatsiooni juht Triin Nõmmistu kinnitab, et valimistele minnakse vastu tugeva meeskonnana ja arengule orienteeritud programmiga. “Reformierakond on valmis Kambja valda järgmisel neljal aastal õigel kursil hoidma, et kõik elanikud saaksid end tunda kindlalt ja koduselt nagu ütleb ka valla uus tunnuslause.  Mul on suur rõõm, et üldkoosolek usaldas Illari Läänt kandideerima esinumbrina meie piirkonnas kohalike omavalitsuste valimistel,” ütleb Nõmmistu.

Illari Lään tänab erakonnakaaslasi usalduse ja kindla toetuse eest ning ütleb, et esinumbrina erakonna nimekirja eestvedamine on suur vastutus. “Uuenenud ning väga motiveeritud meeskonnaga läheme valimistel tegema parimat võimalikku tulemust ehk Kambja vallas valimisi taas võitma,” ütles Illari Lään.

“Reformierakonna tugevus Kambja vallas on nii pikaajaline kogemus kui ka värsked ideed ning pidevalt uuenev meeskond, kes on tahtmist täis, et kujundada Kambja vallast avatud juhtimisega ning vallaelanikele parima elukohaga omavalitsus Tartumaal,” sõnas Illari Lään.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt