Reformierakonna juhatus kinnitas valitsusdelegatsiooni

Uudis
|
14.07.2022

Reformierakonna juhatus kinnitas erakonna valitsusdelegatsiooni koosseisu Kaja Kallase, Keit Pentus-Rosimannuse, Urmas Kruuse, Signe Riisalo ja Hanno Pevkuri.

“Lühiajalise valitsuse kokkupanemisel lähtusime printsiibist, et jaotame kohad partnerite vahel võrdselt. Seetõttu olime sunnitud osad ministrikohad partneritele loovutama. Kõik senised ministrid on vedanud valitsemisvankrit nendel rasketel aegadel ja saanud oma valdkondades suurepäraselt hakkama. Aitäh kõigile seni tehtu eest!” sõnas erakonna juht Kaja Kallas.

Reformierakonna valitsusdelegatsioonis jätkavad senistel kohtadel rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus, sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ja maaeluminister Urmas Kruuse.

“Soovisin laua taha ministrina tuua senise Riigikogu aseesimehe Hanno Pevkuri, kellel on varasem kogemus sama kolmikliidu ajast. Hanno vahetab välja Kalle Laaneti. Suur aitäh Maris Laurile, Andres Sutile, Kalle Laanetile ja Liina Kersnale ning jõudu uues koalitsioonis jätkavatele ministritele,” ütles Kallas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt