Reformierakonna juhatus kinnitas uue juhatuse valimise korra

Uudis
|
21.03.2007

Reformierakonna juhatus kinnitas täna toimunud koosolekul uue juhatuse valimise korra. Juhatuse valimine toimub selle aasta 6. mail Reformierakonna Üldkogul.

Valimiskomisjoni esimehe Kristen Michali sõnul on juhatuse valimised iga erakonna selgrooks. „Me oleme demokraatlik ja Eesti kõige populaarsem erakond. Nii, nagu Riigikogu valimistel kujundab iga valija valitsuse poliitika, kujundab erakonna sisevalimised erakonna juhatuse poliitika,” lausus Michal ja lisas, et äsja toimunud Riigikogu valimiste valguses on ka erakonna sisevalimistel oodata kõrget osalusprotsenti.

Igal erakonna liikmel ja haruorganisatsioonil on õigus seada üles kandidaat nii juhatuse liikme kui esimehe kohale. Juhatuse liikme kandidaadi esitamise avaldusel peab olema 10 erakonna liikme toetusallkiri ning esimehe puhul 30 liikme allkiri.

Eesti Reformierakonna juhatuse esimehe ja juhatuse liikmete e-valimised viiakse läbi ajavahemikul 20.-23. aprill. Eelvalimised viiakse läbi kõigis maakondades 25.-28. aprill 2007.

„Meie tänane esimees ja juhatus on teinud väga head tööd, seda näitab 4. märtsil saadud 153 000 Eesti inimese usaldus,” lisas Michal. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt