Reformierakonna Järvamaa organisatsiooni uus juht on Tõnis Kõiv

Uudis
|
05.12.2005

1. detsembril Türil Veski-Silla bowlingumajas toimunud Reformierakonna Järvamaa organisatsiooni üldkoosolekul valiti Järvamaa organisatsiooni juhiks riigikogu liige Tõnis Kõiv.

Refomrierakonna maakonna juhatusse kuuluvad erakonna põhikirja järgi kõikide piirkondade esindajad, samuti noorteorganisatsiooni esindaja ning Järvamaalt valitud riigikogu liikmed. Juhatusse kuuluvad lisaks maakonnaorganisatsioonile juhile Tõnis Kõivule veel Kristjan Kõljalg (Paide piirkonna juhi kt), Aivar Lõhmus (Türi piirkonna juht), Arne Palitser (Väätsa piirkonna juht), Harti Paimets (Paide valla piirkond), Mati Hõbemäg (Imavere piirkonna juht), Tõnu Traks (Koigi piirkonna juht),Harri Lepamets (Ambla piirkonna juht), Kristo Org (Koeru piirkonna juht), Lembit Nõlvak (Roosna-Alliku piirkonna juht), Ülo Ansberg (Kareda piirkonna juht), Age Kivimägi (Reformierakonna Järvamaa noorteorganisatsiooni esindaja), Andres Taimla (Riigikogu liige).

Värskelt valitud maakonnajuhi sõnul on tal hea meel asuda Järvamaal taas erakonda juhtima.Reformierakonnal on olemas potentsiaal saamaks suurima toetusega erakonnaks Järvamaal.  Me esindame oma valijate huve nii võimul olles kui ka kasutades voimalusi, mida omab opositsioon. Senine edu ei tühenda kaugeltki voimaluste ammendumist erakonna arvuliseks ja kvalitatiivseks arenguks; vastupidi – on hulgana maakonna probleeme, mis on veel lahendamata ja elu toob juurde uusi. See aga tahendab iga uksiku erakonna-liikme panuse suuremat osa maakonna elu edendamisel. 

Kõiv lisas eilsete kohtumiste kokkuvõttena, et eesmärk oli tutvuda 2006.aastaks planeeritud investeeringutega nendes omavalitsustes, kus Reformierakond kannab valitsemisvastutust. “Märkimist väärt on Imavere ja Paide valla soov investeerida lasteaedadesse. Meie pingutustel on mõtet vaid siis, kui on lapsi, kellele pärandada oma töö viljad.  Inimeste tervise edendamiseks saab pidada Väätsa noorte vallajuhtide plaani asuda Väätsa Spordihoone kordategemise kallale. Sportimine suurendab tervena elatuid aastaid, mis on üks elukvaliteedi hindamise kriteeriume.

Hea oli kuulata Türi Kolledzi direktrissi sütitavat rääkimist oma kooli muredest. Kolledzi tähtsust maakonnale tervikuna on raske alahinnata. Loodan, et Elle Raudsepal jätkub meelekindlust ja energiat. Lootust annab, et Türil said võimul jõud, kes kolledzi tähtsusest jälle aru saavad.

Maakonna-organisatsiooni eesotsasteen omalt poolt parima aitamaks Jarvamaa ja jarvamaalaste elu edenemist ja nii, nagu seda meie erakond seni on lubanud ja ka ellu viinud.” 

RE Järvamaa organisatsioonis on täna 260 liiget ning kokku 10 aktiivselt tegutsevat piirkonda.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt