Reformierakonna fraktsiooni Tallinna linnavolikogus hakkab juhtima Mati Raidma

Uudis
|
18.04.2024

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon valis uueks esimeheks Riigikogu liikme ja kriisieksperdi Mati Raidma ning aseesimeheks Sirlis Sõmer-Kulli. Fraktsiooni teise aseesimehena jätkab Kaupo Nõlvak.

“Meie fraktsioonil on koos koalitsioonipartneritega suur väljakutse ja kaasvastutus muuta Tallinna juhtimine koos uue linnavalitsusega avatumaks, puhtamaks ja kaasaegsemaks. Eesti pealinnale kohaseks. On au panustada fraktsioonijuhina oma teadmised ja kogemused sellesse protsessi,” sõnas Raidma.

Mati Raidma on oma taustalt pääste- ja kriisiekspert. Ta on juhtinud nii Päästeametit, Riigikogu riigikaitsekomisjoni kui ka Keskkonnaministeeriumi.

Kesklinna linnaosa vanemaks suunduva Sander Andla asemel fraktsiooni asejuhiks valitud Sirlis Sõmer-Kulli sõnul on tegemist tema jaoks kindlasti uue väljakutsega ning ta on tänulik saadud usalduse eest.

“Olen põnevil, et toetada suuruselt teist fraktsiooni volikogus ning aidata kaasa muutustele Tallinnas. Soovime elada eestikeelses ja inimesi väärtustavas linnas!” lisas ta.

Sõmer-Kull on kogenud sotsiaalvaldkonna juht, kes on juhtinud sotsiaalministeeriumis hoolekande valdkonda ning eest vedanud Töötukassas töövõimereformi rakendamist. Lisaks juhib ta Reformierakonna Haabersti piirkonda.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt