Reformierakonna fraktsiooni juhiks sai Mart Võrklaev

Uudis
|
26.01.2021

Reformierakonna Riigikogu fraktsioon valis uueks esimeheks senise aseesimehe Mart Võrklaeva. Uuteks aseesimeesteks said Erkki Keldo ja Heidy Purga. 

“Usun, et saime läbirääkimistes Keskerakonnaga Eestile hea koalitsioonileppe. Nüüd tuleb meil kiiresti asuda lahendama Eesti ees seisvat kriisi ning anda hoogu protsessidele, mis viivad Eestit tuleviku suunas, nagu rohe- ja digipööre.  Oleme fraktsiooniga töötahet täis ja valmis olema valitsusele konstruktiivseks partneriks, et kõik kokku lepitu ka teoks saaks,” märkis Võrklaev. 

Tema sõnul soovib Reformierakonna fraktsioon, et Riigikogu otsiks keerulistes küsimustes eri osapoolte vahel rohkem konsensust. “Viimased aastad on poliitilise debati temperatuuri Eestis päris kuumaks keeranud. Loodame nii koalitsioonikaaslaseid kui opositsiooni ühistesse aruteludesse kaasates seda jälle madalamaks saada, et Eesti inimesed ei peaks poliitikas toimuva pärast nii palju muretsema, vaid saaksid rohkem elu paremaks muutvaid otsuseid,” märkis Võrklaev.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt