Reformierakonna fraktsioon kohtus maanteeameti peadirektoriga

Uudis
|
17.04.2006

Reformierakonna fraktsiooni liikmed kohtusid täna maanteeameti peadirektori Riho Sõrmusega. Kohtumine toimus fraktsiooniliikmete initsiatiivil.

Fraktsiooni aseesimees Rein Aidma märkis, et teedeehitusest räägivad paljud, kuid allkirjade kogumine mõne tee ehitamiseks on kaheldavama väärtusega kui spetsialistide tegevus. “Saime kohtumisel kinnitust, et Eesti teeehituse võtmeküsimus on rahastamine ning rahastamise põhjendatus. Ei ole võimalik mõne teelõigu ehitamiseks kõikide teiste Eesti teede remonti ja ehitamist viieks aastaks seisma panna,” ütles Aidma. “Saime teada sedagi, et lähemal kümnendil on reaalne Tallinn-Tartu maantee muutmine neljarealiseks kuni Mäo ristmikuni ja sealt edasi mõnede keerulisemate ristmike ümberehitamine,” lausus Reformierakonna fraktsiooni aseesimees. Maanteeameti juhi kohtumisel Reformierakonna poliitikutega räägiti ka Saaremaa püsiühendusest, liikluskorralduse põhimõtetest ja teederemondi tehnilisest poolest.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt