Reformierakonna esinumbrid Rapla vallas on Toomet, Täpsi ja Pere

Kategoriseerimata
|
02.08.2017

Reformierakonna Rapla piirkonna juhatus valis Rapla vallavanema kandidaadiks ja nimekirja esinumbriks praeguse vallavanema Kalle Toometi. Esinumbritena kandideerivad Toometi meeskonnas lisaks valla majanduskomisjoni esimees Ain Täpsi ja hariduskomisjoni esinaine Ilvi Pere.

Reformierakonna kampaaniasõnum sügisestel valimistel on “Suurem Rapla on tugevam Rapla”. „Ütleme tere tulemast Raikküla, Kaiu ja Juuru rahvale, sest koos oleme tugevad. Soovime, et kõik, kes siia tulevad tunneksid, et nad on oodatud,” ütles Rapla vallavanem Kalle Toomet.

“Meil on ettevõtlikkust ja vaimujõudu, rõõmu ja melu, rohelust ja vaikust. Tugev Rapla on hea tervisega, siin elavad töökad inimesed,” rääkis Toomet.  

„Koostöös erasektoriga ehitame järgmise nelja aasta jooksul valmis nii vee- ja saunakeskuse kui eakate kodu ning käivitame riigigümnaasiumi,“ tutvustas vallavanem Toomet Reformierakonna plaane.

„Samuti loome kogu valda hõlmava ühistranspordikorralduse ja tihendame bussiühendust nii, et igast Rapla valla asustatud punktist saaks soovijad kiiresti ja mugavalt õigeks ajaks tööle nii Raplasse kui Tallinnasse,“ sõnas Toomet. 

Toomet lisas, et tugev Rapla vald tähendab ka korras asulaid ja külasid, koole ja lasteaedu, teid ja tänavad ning hooldatud parke ja põlde.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt