Reformierakonna eesmärk on võita kohalikud valimised Põlvamaal

Uudis
|
10.12.2007

Reedel, 7.detsembril toimunud Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsiooni juhatus püstitas eesmärgi võita 2009. aasta kohalike omavalitsuste valimised.

Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsiooni esimees Meelis Mälberg rääkis juhatuse koosolekul, et erakond on olnud edukas nii 2005. aasta kohalike omavalitsuste kui ka käesoleva aasta märtsis toimunud Riigikogu valimistel. „Pälvisime mõlemal korral erakondadest Põlvamaal suurima toetuse. Meie poliitika on olnud edukas nii riigi kui ka Põlvamaa omavalitsuste tasemel. Kui teeme hästi oma igapäevast tööd siis tagab see valimisvõidu ka 2009. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel,” ütles Meelis Mälberg.

Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas andis juhatuse liikmetele ülevaate poliitilisest olukorrast riigis. Erakonnakaaslased tundsid muuhulgas huvi Reformierakonna kõrge 40%-lise toetuse vastu. Urmas Klaas vastas, et Reformierakond on teinud õigeid otsuseid, keskendunud tööle ning pole raisanud aega teiste mustamisele.

Rõhutamaks kui tähtsad on kohalike omavalitsuste valimised riigi arengu seisukohalt, tõi Urmas Klaas näite Tallinna linnast. Keskerakondlasest linnapea Edgar Savisaare taotlus tõsta drastiliselt maamaksu, riivab inimeste õiglustunnet terves Eestis.

Külalistena osalesid koosolekul Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed Lauri Luik ja Kalle Palling, kes tutvustasid oma tegemisi parlamendis ja  rääkisid, kuidas on võimalik suure ja läbimõeldud tööga saavutada enda seatud eesmärgid.

Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsioonis on 13 piirkondlikku organisatsiooni 302 liikmega.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt