Reformierakonna 2011. aasta Riigikogu valimiste kampaania sõnum on "VÕID KINDEL OLLA"

Uudis
|
21.12.2010

Reformierakonna peasekretär Kristen Michali sõnul on Eesti tuleviku võtmeküsimuseks, kuidas saavutada stabiilne majanduskasv, et tekiksid uued töökohad, tõuseksid palgad ja pensionid, oleks tagatud perede turvalisus ja suudaksime pakkuda Põhjamaade kvaliteediga haridust.

Reformierakond avalikustab oma kampaaniasõnumi homme ja ülehomme ajalehtede “Postimees” ja “Maaleht” lugejatele laiali saadetavate humoorikate kalendritega.

“Ilmselgelt jääb kõigi erakondade kampaania põhirõhk järgmisse aastasse – meie soovime laiali saadetavate kalendritega öelda kahte asja. Esiteks – kutsume teisi erakondi kampaanias arutlema sisuliste küsimuste üle, mis on Eesti tuleviku jaoks olulised: majandus-, sotsiaal-, haridus- ja energeetikapoliitika. Ja teiseks – näitame enne jõule, et poliitika ei pea alati olema tõsine ja hall, vaid oma saavutuste üle tasub Eesti inimestel rõõmus ja uhke olla,” ütles Kristen Michal.

„Me kõik tahame, et palgad, pensionid ja peretoetused kasvaksid. On päris selge, et inimeste heaolu saab toetuda vaid tugevale majandusele ja stabiilsele kasvule. Selle saavutame, kui Eesti areng on kindlates ja kogenud kätes. Reformierakond on kõige rohkem valitsusvastutust kandnud erakond, kelle algatusel ja elluviimisel on sündinud paljud viimasel kümnendil Eestile edu toonud otsused,” märkis Michal.

“Eesti inimesed võivad Reformierakonnale kindlad olla – oleme hoidnud riigi rahanduse korras, viinud majanduse uuele tõusule. Eestil on tänases ülemaailmses võlakriisis väikese välisvõla ja konservatiivse eelarvepoliitikaga väga hea maine. Riigi hea maine ja korras rahandus tuleb Eesti inimeste huvides tööle panna,” lausus Michal.

„Meile on ka järgmisel neljal aastal kõige tähtsam jätkata struktuurseid reforme majanduses, energeetikas, sotsiaal- ja haridusvaldkonnas, et tagada Põhjamaade kvaliteediga haridus ning stabiilne majanduskasv, mis võimaldab pakkuda heal tasemel avalikke teenuseid, turvalisust laiemalt ning tõsta pensione. See tähendab Eesti inimeste elatustaseme tõusu ja paremat tulevikku meile kõigile,” sõnas Reformierakonna peasekretär.

Reformierakond on tänaseks avalikustanud haridus-, energeetika-, transpordi-, pere- ja rahvastiku-, majandus- ja rahandus-, tööturu-, sotsiaal- ja tervishoiu-, välis- ja riigikaitse-, IT- ja rahvusvähemuste poliitika programmid avalikuks aruteluks. Lõplikult kinnitab Reformierakond oma valimisnimekirja ja -programmi 15. jaanuaril 2011 toimuval Üldkogul Tallinnas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt