Reformierakondlased lapivad Tallinna auke

Uudis
|
01.04.2008

Täna alustas Reformierakond kampaaniat Tallinna teede korrastamiseks, kaasates selleks suure osa oma liikmetest. Aukude lappimist alustati juba varahommikul ning kampaanias osaleb 500 erakondlast ja vabatahtliku.

Erakonna peasekretär Kristen Michali sõnul tekkis mõte siis, kui ta tuttav oma sõiduki taaskord teeaugus puruks sõitis. „Linna võimetus tänavaid korras hoida on ahastust-tekitav. Otsustasime kodanikualgatuse korras ise probleemi käsile võtta, sest enne Keskerakonna opositsiooni surumist ehk 2009. aasta valimisi ei juhtu vist midagi,” märkis Michal.

Pärastlõunal oli erakonna kontoris vabatahtlikele jagamiseks alles veel sadakont labidat ja ämbrid Soome savi-killustikuga. Ühe ämbriga täidab ja lapib ühe ruutmeetri jagu 15 sentimeetri sügavust tänavaauku.

Seda sama kergesti paigaldatavat ja autodele sõbralikku augutäidet on laialt kasutatud Skandinaavias, tavaliselt siiski kohaliku omavalitsuse enda initsiatiivil. Aukude lappimise vahel parandavad osavamad soovijatel sama seguga ka hambaid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt