Reformierakond: volikogu töös osalemine ei ole palgaline põhitöö

Uudis
|
09.12.2003

Reformierakond ei pea mõistlikuks Tallinna volikogu kahe liikme poolt algatatud eelnõud, mille järgi hakkaksid linnavolikogu liikmed saama sõltumata istungitel osalemisest 3000 krooni kuus hüvitust ning kolme koosseisu valitud volinikele makstaks alampalga suurust pensioni elu lõpuni.

“Volikogu töö ei ole põhitöö, mis peaks olema sellises mahus tasustatud. Eriti kentsakas tundub aga ettepanek kehtestada kauaaegsetele volikogu liikmetele eripension,” selgitas Reformierakonna Tallinna piirkonna esimees Keit Pentus.

“Ka eile kogunenud linnavolikogu õiguskomisjon leidis, et see on seadustega vastuolus ning loodetavasti ei pea me seda ideed edasi arutama,” lisas Pentus.

Volikogu liikmete Jaak Vihmandi ja Margarita Tšernogorava poolt algatatud eelnõu kohaselt makstaks lisaks igakuisele hüvitusele ka volinikele 500 krooni osaletud istungi eest.

Eelnõu jõuab homsele Linnavalitsuse istungile seisukoha võtmiseks ning seejärel suundub tagasi volikokku.

Lisainformatsioon:

050 40 884 (Keit Pentus)

Reformierakonna Tallinna piirkonna pressiteenistus


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt