Reformierakond: Valdo Randpere esitati Tallinna linnapeakandidaadiks

Uudis
|
26.04.2013

Reformierakonna Tallinna piirkonna arendusjuhi Rene Ilvese sõnul esitati üheks võimalikuks Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadiks Riigikogu liige Valdo Randpere.

„Reformierakonna Tallinna piirkonna liikmed esitasid Valdo Randpere üheks Tallinna linnapeakandidaadiks,“ ütles Ilves. „Linnapeakandidaate on võimalik esitada 13. maini ning lõpliku otsuse teeb Tallinna organisatsiooni üldkogu 17. augustil.”

Randpere sõnul vajab Tallinn uut linnavalitsust. “Ainukesed, kes seda arvamust ei jaga, on praegused linnajuhid. Õnneks viitavad ka avaliku arvamuse uuringud sellele, et sel sügisel lõpeb Tallinnas Keskerakonna ainuvalitsemine. Tallinn peab hakkama hoolima kõigist oma elanikest, mitte ainult Keskerakonna valijatest. Prioriteedid peavad põhinema väärtushinnangutel ja linnaelanike vajadustel. Pole mingit põhjendust sellele, et Tallinn on pimendatud, räämas, räpane ja auklik nagu oleks sõda sellest äsja üle käinud. Raha linna korda tegemiseks ja linnaelanikele vajalike teenuste osutamiseks on olemas, küsimus on prioriteetides.”

“Ma loodan väga, et valijad toetavad sügisestel valimistel poliitikat, mis likvideeriks võimule saades Tallinna propagandaaparaadi, saadaks laiali Mupo ja taastaks linna investeerimisvõimekuse. Teeme Tallinna korda nii, et kogu Eesti võiks uhke olla oma pealinna üle ja lõpetame ära selle pideva vastasseisu nii valitsuse, naabervaldade kui tegelikult kogu Eesti riigiga. Võtame Tallinna Savisaarelt tagasi!” ütles Randpere.

Eelmisel nädalal esitasid Reformierakonna Tallinna piirkonna liikmed üheks võimalikuks Tallinna linnapeakandidaadiks Laine Randjärve.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt