Reformierakond toetab Ojulandi jätkamist Riigikogu juhatuses

Uudis
|
24.03.2009

Riigikogu Reformierakonna fraktsioon otsustas täna üksmeelselt toetada Kristiina Ojulandi jätkamist Riigikogu aseesimehe kohal.

Fraktsiooni esimehe Keit Pentuse sõnul on Ojuland Riigikogu juhatuses head tööd teinud ja ta peaks oma ametis jätkama. “Kristiina Ojuland on teinud Riigikogu juhatuses palju ja head tööd Eesti tutvustamisel nii Euroopas kui laiemalt. Viimaseks näiteks sellest on Riigikogu aseesimehe visiit Türki, mille käigus uuriti koos Eesti IT-ettevõtjatega võimalusi sisenemaks Türgi turule ning sõlmiti mitmeid Eesti jaoks kasulikke kontakte,” sõnas Pentus. “Reformierakonna fraktsioon leiab, et Kristiina Ojuland on tipp-tasemel tegija ja me toetame tema jätkamist Riigikogu juhatuses.”

Kristiina Ojuland on kuulunud Riigikogu juhatusse alates 2007. aastast.
Aastatel 2002-2004 oli Kristiina Ojuland Eesti Vabariigi välisminister. Ta olnud ka Riigikogu Euroopa asjade komisjoni esimees aastatel 2005 – 2007. Alates 2007. aasta aprillist on ta olnud Riigikogu esimene aseesimees.

Reformierakonna fraktsioon otsustas täna toetada ka Ene Ergma jätkamist Riigikogu esimehena.

Riigikogu juhatuse korralised valimised toimuvad sel neljapäeval.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt