Reformierakond tervitab IRLi täiendusi oma seitsmele sammule

Uudis
|
26.03.2009

Reformierakonna fraktsioon tervitab IRLi esitatud ettepanekuid, mis täiendavad fraktsiooni hinnangul hästi Reformierakonna poolt eelmise aasta lõpus välja pakutud strateegilist kava “Seitse sammu uue majanduskasvuni”.

“Nii nagu Mart Laar oma e-kirjas ka ise tunnistab, pole IRLi esitatud ettepanekutes midagi revolutsioonilist. Neid kõiki on arutatud ja enamus neist liigub juba erinevatel kooskõlastusringidel,” tsiteeris Reformierakonna fraktsiooni esimees Keit Pentus Mart Laari e-maili. “Oleme suurt osa kirjas toodud ettepanekutest juba koos IRLiga ellu viimas,” lisas Pentus.

“Ootame palju häid ettepanekuid Eesti majandusolukorra parandamiseks ka 1. mail kogunevatel Minu Eesti mõttetalgutelt, kus Reformierakonna piirkondlikud liikmed aktiivselt osalevad,” lausus Pentus. “Kutsume üles ka oma valitsusliidu partnereid sama tegema,” ütles Pentus.

Pentuse sõnul teeb IRLi kirja puhul murelikuks see, et täiesti tähelepanuta on jäänud Eesti järgmine suur väljakutse – eurole üleminek. “Selle pilguga tuleb vaadata ka kõiki täna töös olevaid ettepanekuid, sest suurte uute kulutuste tegemine ja kohustuste võtmine võib meile maksma minna euro. Kahjuks on kirjas jäänud tähelepanu alt välja ka Eesti tuleviku jaoks üliolulised energeetika ümberkorralduse küsimused, ” toonitas Pentus.

Majanduskriisist väljumiseks koostatud Reformierakonna tegevusplaan „Seitse sammu uue majanduskasvuni” näeb muuhulgas ette kiiret üleminekut eurole, madalate maksude säilitamist, ettevõtete asutamise lihtsustamist ja oma tuumajaama rajamist.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt