Reformierakond tegi Tallinnas ettepaneku lasteaia kohatasu kaotamiseks

Uudis
|
Õnne Pillak
|
09.03.2021

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Õnne Pillak saatis linnapea Mihhail Kõlvartile ettepaneku kaotada kohatasu Tallinna lasteaedades, et motiveerida lapsevanemaid oma lapsi lasteaeda mitte viima. 

“Koroonaviiruse leviku olukord on Eestis ja Tallinnas äärmiselt tõsine. Ühe meetmena viiruse leviku piiramiseks andis Vabariigi Valitsus lapsevanematele tungiva soovituse oma lapsi lasteaeda mitte viia, kui selleks just vältimatut vajadust pole. Motiveerimaks Tallinna lapsevanemaid oma lapsi praegu lasteaeda mitte viima ja aitamaks peresid keerulisel ajal, on mõistlik kaotada kohatasu Tallinna lasteaedades nii nagu aasta tagasi. Vastava ettepaneku täna ka linnapeale saatsin,” ütleb Õnne Pillak.

Pillaku sõnul peaks kohatasust saamata jäänud tulu munitsipaal- ja eralasteaedadele kompenseerima Tallinna linn. “Julgustan Tallinna linnavalitsust Tartu linna ja Rae valla eeskujul tulema esimesel võimalusel lasteaia kohatasu kaotamise ettepanekuga linnavolikokku,” ütleb Pillak.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt