Reformierakond taunib Paltsu topeltmoraali

Uudis
|
11.05.2005

Reformierakonna endised linnaosavanemad on nördinud Tallinna linnapea avaldustest linnaosalehtedes taas tärkava poliitpropaganda teemal.

“Veel hiljuti süüdistas Palts linnaosavanemaid artiklite eest linnaosade lehtedes. Eelmise linnavalitsuse ajal lepiti kokku selged reeglid poliitikute esinemisest nendes väljaannetes. Paradoksaalsel kombel pidasid ainsana reeglitest kinni reformierakondlasest linnaosavanemad. Alles hiljuti tõi Palts linnavalitsuse pressikonverentsil hea poliitikavaba ajalehe näitena Nõmme Sõnumid, kuid nüüd kisub kõik jälle endistviisi,” ütles endine Nõmme linnaosa vanem ja endine abilinnapea Hanno Pevkur. “Paltsu enda erakonnakaaslane Oleg Rebane vilistas linnapea korraldusele ja lasi endast pea postrisuurusi pilte trükkida,” lisas Pevkur. “Uus koalitsioon deklareeris algul linnaosalehtede sulgemist. Veidi hiljem otsustati ajalehtede ilmumist apoliitilisel kujul siiski jätkata. Ja ei ole möödunud paari kuudki kui linnaosavanemate pildid on lehtede esikaantel tagasi, ” ütles Reformierakonna meediajuht, endine Pirita linnaosa vanem Triinu Rajasalu. “Kui on juhtunud järjekordne “tööõnnetus” ja poliitikute pildid taas lehtedes, viimase näitena Pirital, teatab nüüd Palts et “ühe korra ju võib”. Kui linnaosalehtede vahel saadetakse poliitikute pöördumisi, ütleb Palts et “kirjutada ju võib ka”. Igasuguste kokkulepete vastaselt on lehtedesse tagasi imbunud ka linnajuhtide tsitaadid,” ütles Rajasalu. “Arusaamatuks jääb, miks oli Paltsul vaja algatada “väike võidukas sõda” linnaosalehtede politiseerituse vastu kui vaevalt paar kuud hiljem on sellest põhimõttest taas loobutud. Palts on kas linnarahvale valetanud või siis on valimiste lähenedes allunud linnaosavanemate survele ning ei ole suutnud oma seisukohtade juurde jääda,” nentis Rajasalu.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt