Reformierakond: Tallinna linnavalitsuses on kord käest ära

Uudis
|
03.05.2005

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus on mures Tallinna linnavalitsuses toimuva korralageduse pärast ning soovitab linnapeal rohkem aega sisulisele tööle pühendada.

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatuse liikme Ülle Rajasalu sõnul näitavad tänased pressiavaldused selgelt, et linnapea Tõnis Palts ei suuda enam linnavalitsuse tegemistes orienteeruda: “Soovitame linnapeal pöörata enam tähelepanu linna juhtimisele, vastasel juhul võib oodata segaduse ja “tööõnnetuste” jätku,” ütles Rajasalu.

Linnapea Tõnis Palts süüdistab tänases pressiavalduses reformierakondlasi nii velotaksode vanalinna mittelubamises kui matrjoskade müügi keelamises, kuigi mõlema teemaga tegelevad linnapea enda alluvad.

Rajasalu juhtis tähelepanu, et velotaksode keelamise eelnõu valmistas ette linnapeale alluv linnakantselei ning matrjoskade müügi keelamist toetaval seisukohal on teiste hulgas ka Tõnis Paltsi erakonnakaaslane ning ettevõtlusvaldkonna abilinnapea Promm.

“Tõnis Palts tundub otsivat “väikest võidukat sõda” kellegi teisega, et varjata üldiselt teada olevat saladust, et linna elu on seisma jäämas ja kõik otsused kannavad vaid valimiste pitserit,” ütles Rajasalu.  
 
“Reformierakond on seisukohal, et matrjoskasid ei peaks müüma Eestit tutvustavate suveniiride sildi all. Velotaksosid peame me meeldivaks ja keskkonnasõbralikuks alternatiiviks traditsioonilistele liiklusvahenditele. See uudne ettevõtlusvaldkond vajab küll täpsemat õiguslikku regulatsiooni, kuid velotaksode tõrjumist vanalinnast ei ole Reformierakond kunagi soovinud,” lisas Rajasalu.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt