Reformierakond: Tallinna linnavalitsuse käitumine halvustab halduskogusid

Uudis
|
06.04.2005

Reformierakonda hämmastab tänane Tallinna linnavalitsuse otsus, mille kohaselt kinnitati ametisse Kristiine linnaosavanem Katrin Leosk, kelle kandidatuuri arutelu linnaosa halduskogu kaks nädalat edasi lükkas.

Kristiine halduskogu liikme Jürgen Ligi sõnul näitab see linnavalitsejate ülbet ja hoolimatut suhtumist demokraatia reeglitesse. “Kuigi Res Publica teadis, et vajalikud poolthääled on neil kahe nädala pärast olemas, otsustas linnavalitsus kandidaadi Kristiine halduskogu ignoreerides kinnitada,” sõnas Ligi.

“Kuna kandidaadil puudusid igasugused sisukohad Kristiine ja Tallinna arenguprobleemide kohta, rääkimata iseenda tegevuskavadest, otsustas halduskogu talle kaks nädalat kohanemisaega anda,” ütles Ligi.” Selline linnavalitsuse samm alandab aga nii linnaosavanemat ennast kui kogu linnaosa.”

Kristiine halduskogu lükkas eile järgmise istungini edasi Katrin Leoski kandidatuuri linnaosavanema ametikohale, kuna kandidaat ei vastanud esitatud küsimustele.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt