Reformierakond: Tallinna linnal prioriteedid paigast ära

Uudis
|
04.06.2007

Tallinna Linnavalitsus soovib 2007 aasta lisaeelarves eraldada 1,2 miljonit krooni soetamaks Tallinnale raamatukogubussi, mille kogumaksumuseks tuleb 4,7 miljonit krooni.

Reformierakonna Tallinna piirkonna esimees, Tallinna Linnavolikogu liige Üllar Lanno arvas “Tänasel arvutite ajastul, mil inimesed kingivad kunagi soetatud raamatud haiglatele, kodututele, koolidele, armeele ja kellele iganes, kes neid lugeda sooviksid, on raamatukogubussile kavandatud kulutus arusaamatu, teadmisel et linnakodanikel on olulisemaid muresid. Kindlasti on analoogseid vajadusi veelgi nn. kaubabuss poeskäijatele, kinobuss kinohuvilistele, pangabuss pangateenuse kasutajatele, saunabuss saunateenuse kasutajatele jne. Linnal üks kogemus on täna olemas süstlavahetusbussi näol, mille otstarbekus ja rahakulutus on vägagi küsitav.”

Sama eelarve raames tehakse ka olulisi otsuseid, nagu kiirabiauto ostmine, kusjuures 4,7 miljoni krooni eest saab kindlasti soetada ka 4 uut kiirabiautot, kes teenindaks 400 000 linnaelanikku. Linnapeale esitatud küsimusele, kas linn on uurinud kui paljud linnakodanikud hakkaksid antud raamatukogubussi teenust kasutama, jäi linnapea vastuse võlgu.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt