Reformierakond: Tallinn peab üliõpilasi kuulda võtma

Uudis
|
10.12.2009

Tallinna Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Martin Kuke arvates peaksid linnavõimud üliõpilasi kuulda võtma ning mitte tõstma järgmisest aastast ühistranspordi piletihindu mittetallinlastest üliõpilaste jaoks.

„Linnavolikokku saadetud 2010. aasta eelarve hoiab kokku eelkõige tuleviku arvelt. Kõige enam on kokku hoitud investeeringutelt. Kui linnavõim piletihindade süsteemi ümber ei vaata, saavad ränga hoobi osaliseks ka üliõpilased,” ütles Martin Kukk. “Sellist juhtimisstiili jätkates on Tallinn kümne aasta pärast nagu mõni 1980-ndate Chicago äärelinn, kus plekist tünnides põlevad lõkked ja inimesed soojendavad ennast nende ümber,” lisas Kukk.

Martin Kuke sõnul tuleks koheselt sulgeda Tallinna televisiooni projekt, vastav eelnõu on antud volikogus sisse juba korduvalt. ”Teiseks tuleks likvideerida Munitsipaalpolitsei Amet, jättes linna palgale ainult piletikontrolörid. Sellega oleks linnal võimalik kokku hoida umbes 40 miljonit krooni ning see on umbkaudne summa, mida tudengid täna just vajavad,” lausus Kukk.

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon toetab tudengite sõidupiletite hinnataseme säilimist selle aasta tasemel.

 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt