Reformierakond soovib muuta pealinna parkimiskaardid elektroonseks

Uudis
|
21.09.2007

Tallinna volikogu Reformierakonna fraktsioon esitas eile eelnõu, mille kohaselt muudetaks alates 2008. aasta algusest elanike aastakaartide ja parkimise sooduslubade taotlemine ning väljastamine elektrooniliseks.

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Remo Holsmeri sõnul on muudatuse näol tegemist evolutsioonilise paratamatusega.
 
„Parkimiskaartidega seotud asjaajamise elektrooniliseks muutmine on kõigile osapooltele mugavam. Praegu peab elanik oma parkimiskaardi pikendamiseks igal aastal käima Linnavalitsuse pabereid täitmas. Meie ettepaneku kohaselt toimuks kaartide pikenemine automaatselt, kui on täidetud selleks nõutud tingimused – elukoht rahvastikuregistris ning tasutud kaardi aastatasu,” selgitas Holsmer. “Nii säästame nii elanike kui ka Transpordiameti ametnike aega.”
 
Kui linnavolikogu eelnõu heaks kiidab, siis tehakse Tallinna Linnavalitsusele ülesandeks rakendada Tallinnas parkimiskaartide elektrooniline süsteem juba 1. jaanuarist 2008.  
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt