Reformierakond registreeris Euroopa Parlamenti kandideerida soovijad

Uudis
|
26.03.2024

Täna kogunenud Reformierakonna nimekirjatoimkond registreeris kandidaadid, kes soovivad osaleda juunis toimuvatel Euroopa Parlamendi valimistel Reformierakonna nimekirjas.

„Meie ridades soovib Euroopa Parlamenti kandideerida 12 tublit inimest. Paraku näevad reeglid ette, et iga erakond saab esitada kuni 9 kandidaati. Nende väljaselgitamiseks toimuvad meil 28. märtsist 4. aprillini sisevalimised,“ ütles Reformierakonna peasekretär Timo Suslov, kes on ühtlasi nimekirjatoimkonna juht.

Reformierakonna sisevalimistel kandideerivad Urmas Paet, Yoko Alender, Luukas Kristjan Ilves, Maria Jufereva-Skuratovski, Marko Mihkelson, Karmen Joller, Pärtel-Peeter Pere, Hanah Lahe, Hanno Pevkur, Oksana Tandit, Jevgeni Krištafovitš ja Maarja Metstak.

Suslov selgitas, et nimekirjatoimkond teeb sisevalimiste lõppedes kindlaks hääletustulemused ja esitab 9-liikmelise kandidaatide nimekirja erakonna juhatusele, kes saadab selle erakonna üldkogule kinnitamiseks.

„Vaadates neid inimesi, kes meie nimekirjas kandideerida soovivad, võin juba praegu kindlalt öelda, et Reformierakond läheb Euroopa Parlamendi valimistele tugeva meeskonnaga, kus on palju häid tegijaid erinevatelt elualadelt,“ lisas Suslov.

Reformierakonna üldkogu toimub 7. aprillil Tallinnas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt