Reformierakond pani Rakveres kokku kultuurikoori

Uudis
|
01.10.2017

Reformierakonna Rakvere kandidaadid otsustasid kokku panna kultuurikoori, et Virumaa lauluga tuua kultuur kõigi rakverelaste südamesse.

„Kogu meie meeskond tegutseb innustatult kultuurivaldkonna elavdamise nimel. Hingame ühtses rütmis ja teeme kõik endast oleneva, et meie kesklinn saaks väärikalt olema kultuurisüdameks tervele maakonnale,“ rääkis Lääne-Viru maavanem Marko Torm. „Rahvusvaheline muusikapäev, 1. oktoobril annab meile taaskord võimaluse näidata, et meie meeskond mitte ainult ei unista suurelt, vaid me ka tegutseme võimsalt. Kultuur ühendab ja liidab kogukondi,” lisas Reformierakonna Rakvere linnapeakandidaat Marko Torm. 

Tulihingeline Rakvere kultuuri heaolu eest võitleja Roman Kusma lisas, et  soov on pakkuda vahetuid muusikaelamusi, kutsuda üles märkama muusika rolli ja olulisust igapäevaelus. „Kui laul tuleb südamest, siis ta jōuab ka südametesse,“ sõnas Kusma. Tema sõnul on laulul suur ja inimhingi ühendav jōud. „Ärgem unustagem, et me laulsime end  vabaks,“ rõhutas ta ja soovis kõigile ilusat rahvusvahelist muusikapäeva.

Rahvusvaheline muusikapäev, mida tähistatakse 1. oktoobril on laiaulatuslik hea tahte projekt, selle raames kõlab elav muusika üle terve Eestimaa. 

Video siit:


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt