Reformierakond: Palts eksitab asjatundmatute väidetega

Uudis
|
29.04.2005

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon on nördinud linnapea Tõnis Paltsi küündimatutest ja ebakompetentsetest avaldustest narkoennetustöö teemal.

Reformierakonna fraktsiooni juht Maret Maripuu ütles, et Palts lihtsalt ei mõista linnaelanike probleeme kui peab Magasini piirkonna elanike siirast muret poliitiliseks.Maripuu sõnul on selles väikeses piirkonnas juba kaks keerulist sotsiaalobjekti – Tallinna vangla ning kodutute varjupaik. “Selle vaikse ja rahuliku piirkonna võime absorbeerida keskkonda veel kolmas probleemne sotsiaalobjekt on selgelt ületatud,” sõnas Maripuu. “Me mõistame, et kõik inimesed ühiskonnas ei ole alati võitjad ja me peame oluliseks, et elu varjupoolele sattunuid tuleb abistada. Kuid me ei pea mõistlikuks rehabilitatsiooniobjektide koondamist ühte väikesesse ja rahulikku piirkonda,” lisas Maripuu.Maripuu sõnul pakkus Magasini tänava asukohana välja abilinnapea Diana Ingeraineni juhitav Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuamet, mistõttu on linnapea poolt eriti küüniline süüdistada endist linnaosavanemat ja probleemis näha valimisi. Maripuu loodab et linnavalitsus suudab tegutseda linnaelanike huvides ning leiab probleemile lahenduse.Lisainformatsioon:Maret Maripuu
50 36 278


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt