Reformierakond on laienenud üle 11 000 liikme

Uudis
|
31.03.2012

Viimase kuuga on Reformierakonnaga liitunud ligi 300 inimest, tänase seisuga kuulub erakonda 11 150 liiget. Reformierakond on seadnud eesmärgiks laiendada erakonda 2013. aastaks 13 000 liikmeni, sellega oleks Reformierakond Eesti suurim erakond.

„Reformierakond on kogu aeg olnud avatud uutele inimestele ning ideedele. Meiega liitutakse olenemata vanusest, elukutsest või soost eelkõige nende väärtuste pärast, mida Reformierakond on ligi kaks kümnendit kandnud,“ ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

„Reformierakonnaga liitumine on üks paljudest viisidest ühiskonnaelus kaasa rääkimiseks. On väga hea meel, et leidub üha rohkem inimesi, kes on valmis ise Eesti tuleviku nimel midagi ära tegema,“ lausus Kukk.

Enim on Reformierakonnaga liitunute hulgas vanemaealisi ja tudengeid, samuti on viimaste kuude jooksul Reformierakonnaga liitunud arvukalt omavalitsusjuhte: Pöide, Mooste, Lihula, Ülenurme, Laeva, ja Rägavere vallavanemad ning Lohusuu ja Karula volikogu esimehed. Reformierakond on kohalikes omavalitsustes kõige enam valitsusvastutust kandev erakond, juhtides 84 omavalitsust üle Eesti.

Reformierakond on viimaste aastate jooksul kõige enam kasvanud Eesti erakond, kuhu kuulub tänase seisuga 11 150 liiget.

Reformierakonnaga on võimalik liituda nii erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt