Reformierakond: meil on Euroopa tasemel tegijad

Uudis
|
05.04.2009

Reformierakond alustab esmaspäeval üle-Eestilist europarlamendi valimiskampaaniat. 7. juunil toimuvaid Euroopa Parlamendi valimisi läheb Reformierakond võitma Euroopa tasemel tegijate meeskonnaga.

„Pole kahtlustki, et nende valimiste kõige tugevam kandidaatide nimekiri on just Reformierakonnal. Või millisel erakonnal on veel ette näidata kolm välisministri töökogemusega kandidaati? Just sääraseid teadmisi ja kogemusi on vaja Eesti huvide kaitsmisel Strasbourgis ja Brüsselis. Nõudmised on kõrged, sest läbi löövad ainult tõelised tegijad – Euroopa tasemel tegijad,” ütles erakonna esimees, peaminister Andrus Ansip.

Reformierakonna europarlamendi valimiskampaania koosneb välireklaamidest ning reklaamidest televisioonis ja raadios. Samuti on avatud interneti kampaanialehekülg aadressil www.euroopa.reform.ee.

Reformierakonna Euroopa tasemel tegijate meeskonda kuuluvad Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland, välisminister Urmas Paet, Riigikogu liikmed Igor Gräzin, Silver Meikar, Raivo Järvi, Mati Raidma, kultuuriminister Laine Jänes, Riigikogu liige Hannes Astok, Kuressaare linnapea Urve Tiidus, Riigikogu liige Tõnis Kõiv, justiitsminister Rein Lang ja ettevõtja Kalev Kallemets.

Reformierakonna Euroopa Parlamendi valimiste platvorm keskendub Eesti majanduskasvu taastamisele ja julgeoleku tagamisele.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt